Úterý 28. září 2021
Oblačno, déšť 21°C

Fotbalového rozhodčího (†56) při sexu zavraždil jeho milenec (22): Spis vydal děsivé podrobnosti

Autor: sm

Německem otřásá vražda bývalého bundesligového rozhodčího, kterého při sexu zavraždil jeho milenec. Ohavná událost se odehrála počátkem letošního roku, ale teprve nyní se dostává před soud. Spis, který podrobně popisuje jak k celé události došlo, nyní odhalil děsivé detaily vraždy.

Německý fotbalový rozhodčí působil v Bundeslize v 90. letech. Až do roku 2017 byl ženatý se ženou. Právě touha po sexu s mužem se mu nakonec stala osudnou.

Rozhodčí byl nalezen mrtvý ve svém bytě v Chemnitzu v lednu tohoto roku. Podle vyšetřování jej při sexu uškrtil jeho milenec Waldemar S., který pochází z Kazachstánu. Právě on nyní stane před soudem.

Státní zástupce Stephan Butzkies ve své obžalobě popsal detaily mrazivé vraždy: „Obžalovaný a jeho pozdější oběť se telefonicky kontaktovali a dohodli se, že se 25. ledna 2021 setkají v bytě oběti za účelem sexuálního styku. Obžalovaný škrtil pana (...) páskem z županu tak dlouho, dokud oběť jevila známky života.“

Do rozvodu se dvou ženou ale o jeho odlišné sexuální orientaci nikdo nejspíše nevěděl. Jeho přítel Dietmar Neubart deníku Bild řekl: „Je možné, že svou orientaci objevil, až když se oddělil od své ženy. Nikdo z jeho sklonů nic netušil.“

Témata:  blesksportNěmeckosexvraždaKazachstánmilenecChemnitz