Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Radostná novina u hokejisty Musila: Jeho půvabná MasterChefka nosí pod srdcem druhé dítě!

Autor: sm

Na letošní rok bude hokejový obránce David Musil určitě vzpomínat s úsměvem na rtech. Na jaře vybojoval titul s Oceláři, v červnu si vzal za ženu svou partnerku Kristýnu a teď pár oznámil další radostnou novinu: Čekají druhého potomka!

„Nosím pod srdcem zázrak. Budeme čtyři. Miluju vás,“ napsala Musilová k fotce, na které má David, dcera Ella i Kristýna sama ruku na jejím bříšku. Pod dojemným obrázkem se okamžitě strhla vlna gratulací, především od partnerek třineckých hokejistů, například od Petry Daňové, Annalah Kundrátkové nebo Vladimíry Marcinkové.

Vzhledem k tomu, že letos kromě rozšíření rodiny Musil stihl také zpečetit svou lásku s Kristýnou uzavřením sňatku a navíc změnil své hokejové působiště, evidentně je pro něj tento rok plný změn a novinek.

Hokejistova manželka každopádně není neznámou tváří nejen pro hokejové fanoušky, ale ani pro diváky kulinářských show. Kristýna totiž účinkovala v loňské řadě pořadu MasterChef, kde se probojovala až mezi osm nejlepších amatérských kuchařů, jež dokázali uspokojit vybíravé jazýčky ostré poroty sestávající z Přemka Forejta, Radka Kašpárka a Jana Punčocháře.

Kristýna Zelénková v pořadu MasterChef
Kristýna Zelénková v pořadu MasterChef