Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 8°C

Bizár na US Open: Divák si nechal oholit hlavu, pořadatelé ho vyrazili

Autor: pl

Tenisový duel na US Open mezi Nickem Kyrgiosem (27) a Karenem Chačanovem (26) nenabídl pouze výbuch prvně jmenovaného. O pozdvižení se postaral také jeden z fanoušků, který si uprostřed zápasu nechal oholit hlavu!

Hráči byli uprostřed druhého setu čtvrtfinálového klání, když v tom si kameramani televize všimli stojícího muže, jak strojkem holil hlavu svému kamarádovi. Mělo se jednat o žertík youtubera JiDiona, jenž v kuriozitách na tribuně není žádný nováček.

Pořadatelé se ale se slavným youtuberem, kterého sleduje skoro šest milionů sledujících, nesmáli, a společně s jeho kamarádem ho vyvedli z hlediště. Překvapeni netradiční scénkou byli jak oni, tak i příznivci sedící kolem.

Jak už bylo zmíněno, JiDion už má s fórky v hledišti zkušenosti. Podle informací New York Post ho vyhodili i z letošního Wimbledonu. Důvod? Houkal klaksonem během střetnutí mezi Novakem Djokovičem a Jannikem Sinnerem. Ještě předtím si ale nechal v březnu zase oholit hlavu v hledišti, tentokrát na utkání NBA mezi Dallasem a Minnesotou.

Slavný youtuber JiDion se na US Open postaral o pozdvižení, když si nechal oholit hlavu od kamaráda
Slavný youtuber JiDion se na US Open postaral o pozdvižení, když si nechal oholit hlavu od kamaráda