Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Oblačno, déšť se sněhem -1°C

Syn krasobruslaře Pljuščenka si užíval narozeniny: Luxusní oslava!

Autor: pl

Zatímco miliony jejich spoluobčanů prchají z Ruska ve strachu kvůli obavám z mobilizace, krasobruslař Jevgenij Pljuščenko (39) a jeho žena Jana Rudkovská (47) společně se svou rodinou slaví. Konkrétně oslavují druhé narozeniny syna Arsenije.

Jeden velký luxus. Zhruba takhle by se dala shrnout narozeninová oslava Arsenije Pljuščenka, druhého syna Jevgenije a Jany. Na narozeninách nechyběl pořádný dort, který se skládal především z jahod a borůvek. Vedle malého oslavence se tyčila spousta balónků, jeden z nich byl ve tvaru číslovky 2.

,,Všechno nejlepší, zlato. Hlavně, ať jsi zdravý a šťastný! Našemu malému jsou dnes dva roky,“ napsala Rudkovská na instagram pod video, na kterém malý Arsenij bojuje se sfoukáváním svíček.

Kromě dortu a balónků nechyběly na oslavě ani spousta květin, ovocné zákusky nebo tiramisu. Malý Pljuščenko si tak oslavu evidentně užil. Nedávno se do popředí dostal jeho starší bratr Saša (9), kterého musela kontroverzní Rudkovská bránit. O co šlo? Modelka a blogerka Milana Tjulpanovová (29) ho nařkla z toho, že už v tak mladém věku pije alkohol.

Malý syn krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka Arsenij oslavil druhé narozeniny
Malý syn krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka Arsenij oslavil druhé narozeniny