Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Legendární fotbalista Alves se zabydlel ve vězení: Rozruch a první zápas!

Autor: ptr

Od 20. ledna čeká ve vazební věznici na soudní proces, který ho čeká kvůli obvinění ze sexuálního napadení. Brazilský fotbalista Dani Alves (39) vzbuzuje očekávaný rozruch nejen mezi spoluvězni a snaží se včlenit do života v káznici. Dokonce už si prý poprvé zahrál svůj milovaný fotbal.

Podle deníku La Vanguardia se ve čtvrtek zúčastnil zápasu s ostatními zadrženými. Možnost zahrát si s trojnásobným vítězem prestižní Ligy mistrů samozřejmě vzbudila obrovský rozruch. Další řada vězňů byla ráda i jen za šanci vidět hrát personu světové kopané. Výsledek utkání nebo podrobnosti o výkonu nejsou známy, ale dá se předpokládat, že účastník prosincového mistrovství světa v Kataru značně převyšoval ostatní hráče.

Ohlasy na legendu Barcelony jsou zatím veskrze pozitivní. Adaptace je dle dostupných informací příkladná a jsou známy i takové detaily, jako to, že si nakoupil čtyři plechovky tuňáka, čtyři jogurty, láhev šamponu, deodorant a několik energetických nápojů. Zdá se, že i přes svou nezpochybnitelnou slávu má fotbalista snahu nevybočovat a nepřitahovat na sebe ještě větší pozornost než je nezbytně nutné.

Bývalý fotbalista Barcelony, PSG, nebo Juventusu byl vzat do vazby bez možnosti propuštění na kauci kvůli obvinění ze sexuálního napadení od nejmenované ženy. Hrozí mu 4 až 12 let vězení. Krátce po zatčení s ním jeho zaměstnavatel, kterým byl mexický tým UNAM Pumas, ukončil smlouvu, což oznámil na tiskové konferenci.