Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Poslední rozloučení s fotbalistou Lehnertem (†24): Příčina smrti a parte!

Autor: ptr

Tragédie okradla český fotbal o jednoho z mladých hráčů. Šikovný obránce Lukáš Lehnert (†24) byl vyrván z pozemského života příliš brzy. Po jeho náhlém odchodu v neděli 26. února se truchlící rodina jen těžko vyrovnává s tím, že přišla o milovaného člena. Teď zveřejnili smuteční oznámení s detaily posledního rozloučení.

Vystudovaný inženýr Lukáš Lehnert pocházel z Kravař a právě tam se s ním jeho nejbližší a přátelé i rozloučí. Obřad se uskuteční v kostele svatého Bartoloměje v úterý 7. března v půl čtvrté odpoledne. Tedy přesně deset dní před Lukášovými nedožitými pětadvacátými narozeninami.

Rodina na zveřejněném parte poslala zesnulému dojemný vzkaz skrze báseň. „Plno plánů do života jsi měl, v nejkrásnějším věku jsi od nás odešel. Poslední sbohem jsi nestačil nám dát, zaplakal každý, kdo tě měl rád. Dotlouklo srdce, umlkl hlas, tak rád měl život, fotbal a nás.“ Zní krásné a výstižné verše.

Ihned po zveřejnění tragické zprávy se spekulovalo, co za náhlým skonem mladého sportovce může stát. Nyní už je zřejmě jasno. Podle zdroje z přímého okolí může za vše srdeční selhání. „Lukášovi se zastavilo srdíčko. Je to pro nás dost bolestivé,“ uvedl pro Expres.cz.

Parte fotbalisty Lukáše Lehnerta
Parte fotbalisty Lukáše Lehnerta