Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Kincl a Vémola po odmítnutí odvety: Přestřelka o penězích!

Autor: TT

A nedají si pokoj! Ačkoliv se zápas roku nakonec nekoná, jejich rivalita neustále graduje a nabírá na obrátkách. Elitní čeští MMA fighteři Karlos "Terminátor" Vémola (38) a Patrik "Inspektor" Kincl (34) se nadále špičkují prostřednictvím médií a sociálních sítích… Jejich spor se přiostřuje!

Všeobecně je v bojových sportech ku prospěchu, pokud se zápasníci hecují a panuje mezi nimi soustavná vzájemná rivalita. Za své to přijali i jedni z nejlepších a nejpopulárnějších bojovníků v MMA u nás – Karlos "Terminátor" Vémola (38) a Patrik "Inspektor" Kincl (34), jejichž nevraživost bují už celé roky od jejich prvního měření sil v roce 2018.

Zášť mezi oběma horkokrevnými bijci ještě přiživily poslední události, kdy Kincl nepřijal Vémolovu nečekanou výzvu a v závěru letošního roku se na místo něj utká s Vlastislavem "El Chapem" Čepem (27)„Já jsem trénoval, ten zápas jsem vymyslel, vybral jsem si soupeře, který mě porazil. I za cenu toho, že bych shazoval. Víc k tomu nemám co říct, na zbytek se musíte ptát Kincla,“ reagoval Vémola na včerejší oznámení Oktagonu. 

„Ups. Že si Karel vybírá, to už víme. Ale ne všichni skákají, jak kluk pískne,“ opřel se Inspektor do Terminátora na Instagramu. Odpověď na jeho rýpnutí na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat. „Kdybys dostal ten nesmysl, o který jsi si řekl, tak bys byl první, kdo by skákal z Prahy až do Hradce… Ups,“ oplatil mu úder »král Vémolandu« stejnou měrou.

Ve vyjádření pro iSport Vémola poodhalil i další střípek z pozadí vyjednávání. „Je škoda, že Kincl myslel sobecky na sebe a ne na to, co lidi chtěli vidět. Malou roli sehrál i Oktagon, myslím, že si úplně nepřáli, abych jim pohřbil Kincla. Dlouho teď budovali Langera, z nikoho udělali hvězdu a já jsem ji jim zabil za sedm sekund. Kdybych jim stejně zabil Kincla, moc by jim toho po mém odchodu nezůstalo,“ míní.

Karlos Vémola a Patrik Kincl májí spolu nevyřízené účty…
Karlos Vémola a Patrik Kincl májí spolu nevyřízené účty…