Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Utrpení Lely: Porážku sledovala s hrůzou v očích, pak první pomoc Karlosovi!

Stojí při něm za všech okolností, v dobrém i zlém, to vidí celý svět. Lela Ceterová – Vémolová byla obrovskou oporou svému muži Karlosovi i při sobotní bitvě o titul. Krvavý zápas, při kterém nakonec svému soupeři Patriku Kinclovi podlehl, sledovala s děsem v očích z první řady.

Lela se na velký Karlosův den také chystala, před zápasem sdílela detaily z příprav už během celého dne, nechyběla ani video storiečka o natěšené cestě do arény. I pro ni to byl vrchol Karlosovy přípravy, která je pro ni jako jeho ženu a matku jeho dvou dětí také velmi stresující. Obklopila se proto svými sexy kamarádkami, se kterými jako pravá lvice vyrazila na tolik očekávaný souboj.

Na velkou akci svého muže si Lela vzala úchvatné šaty, které měly Karlosovi přinést štěstí. „Tyto šaty nám už přinesli štěstí na vítězném zápase, když můj muž získal pás. Vzala jsem si je na sebe v roce 2020 na oslavu vítězství svého manžela a věřím, že nám přinesou štěstí zase. Těším se na tento zápas, je pro mě velmi osobní. Uvidíme se v O2 aréně,“ těšila se Lela před událostí. 

Nálada byla vzrušená, o Karlosově vítězství neměla zajisté pochyb. S o to větší hrůzou z první řady svého platinového lóže sledovala, jak její manžel schytává ránu za ranou. Kinclova tvrdá loketní taktika postupně odrovnala Karlosovi obě oči, obří otoky a krvavé šrámy mu naprosto znemožnily vidění. Zatímco diváci tvrdý zápas sledovali s napětím v sedě, ona jediná vyskočila a s rukama před obličejem nevěřícně pozorovala, jak jejího muže síly i sen o titulu opouštějí.

A byla to právě Lela, která doprovázela poraženého Terminátora po zápase z haly, když se trochu vzpamatoval a po prvotním ošetření šrámů byl schopen odejít. Když vyšli před lidi, rukama nad hlavou mu tleskala, aby mu okamžik veřejného pokoření aspoň trochu usnadnila. Stále z něj kapala krev i pot, ale především hořkost porážky. Lela se odradit nenechala, otírala mu obličej, aby ho ve finále odvezla domů. Karlos hrdě seděl vpředu, hlavu mírně v záklonu, aby vůbec něco škvírkami, které mu v tu chvíli zbyly místo očí, viděl. Nosní dírky roztržené a plné tamponů, Lelina crew kamarádek seděly vzadu, nikdo ani nedutal. Utichly sociální sítě, ve Vémolandu zatím není do řeči nikomu. Situaci pro vás sledujeme a o vývoji vás budeme nadále informovat.

OKTAGON 43: Za všechny ty kecy! Karlosův granát před galavečerem v O2 areně
Video se připravuje ...