Team Brute podlehli na úvod play off ESEA Avanced LDLC, míří do lower bracketu | iSport.cz
1. července 2020 • 14:45

Team Brute podlehli na úvod play off ESEA Avanced LDLC, míří do lower bracketu

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
Představení týmu BRUTE
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brute jsou jediným českým zástupcem, který postoupil mezi nejlepší celky ESEA Advanced. V prvním kole se utkali s francouzskými LDLC, v jejichž řadách hrají např. Alexandre "bodyy" Pianaro či Christophe "SIXER" Xia. Borci z Brute na LDLC nestačili a míří tak do lower bracketu, jejich cesta turnajem tak nekončí.ESEA Advanced je třetí nejvyšší světovou ligou pod MDL a ESL Pro League. Brute se jako jediný česko-slovenský tým zúčastní play-off této ligy, do kterého nastoupil jako osmý nasazený celek. 

V prvním mači na ně čekali LDLC. První mapa se změnila v jednoznačnou jízdu, Brute získali na Dust 2 pouhá tři kola. Inferno bylo vyrovnanější, jenže ani na druhé mapě nedokázali Brute svého francouzského soupeře porazit. 

V prvním kole lower bracketu bude soupeřem Brute jeden z dvojice Team Secret/Tikitakan. V případě výhry pak narazí na Tricked/Sangal. 

Čtyři nejlepší celky ESEA Advanced mají šanci postoupit do vyšší ligy, tj. MDL. Brute budou muset vyhrát nejméně čtyři Bo3, aby mohli pomýšlet na postup výš. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud