13. září 2021 • 08:50

Geniální S1mple. V jedné statistice exceloval a vyhrál důležité finále

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - Slavia 1:0. Další zvrat v boji o titul, rozhodl Šulc
Plzeň - Slavia: Ogbu před sebou nechal volného Šulce, ten posílá Viktorii do vedení! 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oleksandr „s1mple“ Kostyliev si došel pro třetí titul MVP v řadě a šestnácté ve své kariéře. Na ESL Pro League hrál ve své tradiční formě a i když ve finále netrhal rekordy, co se týče K/D, v entry killech neměl konkurenci.1 215 000 dolarů, na české koruny 26 milionů. Taková je finanční odměna pro Natus Vincere, kteří ve finále ESL Pro League porazili Vitality a zároveň získali jako třetí tým v historii Counter-Striku IEM Grand Slam.

Titul nejužitečnějšího hráče turnaje zamířil podle předpokladů za Oleksandrem „s1mple“ Kostylievem. Ukrajinský střelec byl opět hlavním tahounem svého celku a jen potvrdil svou pozici nejlepšího hráče světa. Tři MVP v řadě, celkově už jich má 23letý borec šestnáct.

Ve finále proti Vitality ale s1mple nepředvedl svou klasickou show, kdy by táhnul celý tým na svých zádech. Šlo o týmový výkon, díky kterému se nakonec NAVI radovali z vítězství. V jedné z hlavních individuálních statistik ale Ukrajinec vládnul.

V úvodních duelech jednotlivých kol se 23letý sniper ocitl během pěti map celkem 35krát. Podle Petara Milovanovice z portálu hltv.org jich hned 28 vyhrál. To znamená, že v 80% entry duelů byl s1mple tím lepším. Geniální statistika ukazuje, že i přes „průměrná“ čísla může být s1mple rozhodujícím faktorem.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud