4. ledna 2022 • 15:08

FaZe úspěšně dokončil přestup estonské superstar, sestavu posílí Ropz

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
Hašek oznámil nominaci na EURO. Jedou Červ a Jaroš, překvapení na levém beku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Příchod mladého hráče znamená pro Olofa „olofmeister“ Kajbjera už pátý přesun ze základní sestavy na lavičku FaZe.Ropzův talent objevil roku 2017 scout ve FACEIT Pro League circuit, což je katapultovalo rovnou do týmu mousesports, dnes známého jako MOUZ. Během čtyřleté kariéry v německém celku pomohl k zisku devíti trofejí. S průměrným hodnocením 1.15 není žádným překvapením, že dosáhl na ocenění MVP (most valuable player) za desátou sezonu ESL Pro League.

FaZe si od příchodu mladého hráče slibuje mnohé, především ale doufá, že po neúspěšném roce 2021 dokáže s novým hráčem obrátit list. Pomoct by k tomu měla i spolupráce dua karrigan a ropz, kteří se znají z předchozího působení v MOUZ. 

Od příchodu Russela „Twistzz“ Van Dulkena a návratu Finna „karrigan“ Andersena měl FaZe velké očekávání, mezinárodní sestava ale během roku 2021 nedosáhla na jediný titul a uteklo ji i playoff PGL Major Stockholm. Očekávaný příchod estonského hráče může být ale přesně tím, co FaZe nyní potřebuje k opětovnému úspěchu.

Aktuální sestava FaZe:
Håvard „⁠rain⁠“ Nygaard
Helvijs „⁠broky⁠“ Saukants
Russel „⁠Twistzz⁠“ Van Dulken
Finn „⁠karrigan⁠“ Andersen
Robin „⁠ropz⁠“ Kool
Robert „⁠RobbaN⁠“ Dahlström (trenér)

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud