29. dubna 2022 • 13:23

Pinnacle Cup IV: Sinners mají vítěznou premiéru, Dynamo Eclot nestačili na K23

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Vrána poprvé o léčení: Musel jsem to začít řešit. Aby nebylo pozdě
Reakce na bitky v MOL Cupu: Na nás házeli pomeranče, šilinky i beton, smál se Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

České celky na Pinnacle Cupu odehráli první zápasy základní části hrané swiss formátem. Sinners otočili zápas s polskou Wislou Krakov. Dynamo Eclot získali proti K23 jednu mapu, na vítězství to ale nestačilo. Rozehrála se čtvrtá edice Pinnacle Cupu A-Tier CS:GO scény. Do základní fáze turnaje se už dříve kvalifikovali hráči Dynama Eclot. Tým tak sbírá další cenné zahraniční zkušenosti. Sinners jako nasazený tým kvalifikaci hrát nemusel. 

Dynamo Eclot vstoupili do swiss formátu zápasem ve čtvrtek proti rusko-kazachstánskému celku K23. Vývoj na třech mapách byl vždy jednoznačným představením jedné ze sestav.

Na první Overpass triumfovali K23 16:8, potom se o slovo přihlásila česká parta a získala Inferno poměrem 16:6. Na rozhodující Mirage si ale opět pro vítězství 16:8 dokráčeli K23 a budou pokračovat do Round 2 High Matches. Ecloty čeká jeden z Low Matches. 

Sinners porazili polské vyzyvatele 2:1

Do turnaje s prizepoolem 100 tisíc dolarů vstoupili také české jedničky ze Sinners. Ti na úvod rozehráli partii rovněž na třech mapách, na rozdíl od Dynama Eclot se ale nakonec radovali.

Duel s polskou Wislou Krakov museli otáčet, když ztratitli první mapu Nuke. Na druhém Infernu byli hříšníci na hraně porážky, nakonec ale dokázali v overtimu své soky přehrát díky výhře 22:19 vyrovnali stav. 

Na třetí rozhodující mapě Overpass se už ale Sinners dostali do správného rozpoložení a další dramatizaci nedovolili. Byť Poláci mohutně dotahovali, Sinners si vše pohlídali a po výhře 16:13 mají na Pinnacle Cupu IV za sebou úspěšnou premiéru.

CS:GO tým SinnersFoto Sinners.gg

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud