Kolářova pařba? Kapitán Plzně dostal pokutu, přišel o několik platů | iSport.cz
3. července 2018 • 18:21

Kolářova pařba? Kapitán Plzně dostal pokutu, přišel o několik platů

Autor: iSport.cz, ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP Češi v Serii A: legenda Nedvěd, hvězdní beci z reprezentace i bomber
LFA chce dohrát kompletní ligu do konce června, klubům nabídla podporu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Daniel Kolář dostal od vedení Viktorie Plzeň pokutu ve výši několika měsíčních platů, jelikož hrubě porušil interní pravidla klubu. V deníku Blesk se objevily fotografie z filmového festivalu v Karlových Varech, na kterých byl kapitán úřadujícího mistra viditelně podnapilý a navíc narušil módní přehlídku.Jen několik hodin poté, co se objevily Kolářovy fotografie, vedení mistrovského klubu zareagovalo. "Daniel Kolář během osobního volna hrubě porušil interní klubová pravidla, za což jej dnes vedení Viktorie potrestalo finanční pokutou ve výši několika měsíčních platů. Tato částka bude věnována viktoriánské mládeži," uvedl plzeňský klub v prohlášení.

Dvaatřicetiletý Kolář odjel na festival v rámci volna, které hráči Plzně dostali před odjezdem na soustředění do Rakouska. Za své chování se dnes omluvil.

"Udělal jsem obrovskou chybu. Mé včerejší chování se absolutně neslučuje s chováním profesionálního sportovce, bylo to ode mě trapné. Řadu lidí jsem tím zklamal a jsem si toho plně vědom," napsal na sociálních sítích. "Chtěl bych se všem moc omluvit a jsem připravený přijmout jakýkoli klubový trest a nést za své chování následky. Omlouvám se," dodal. 

Plzeň v minulosti podobně potrestala brankáře Petra Bolka a obránce Davida Limberského, kteří řídili opilí.

Záložník Plzně Daniel Kolář na večírku na filmovém festivalu v Karlových Varech
Záložník Plzně Daniel Kolář na večírku na filmovém festivalu v Karlových Varech

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud