Slavia - Rostov 2:1. Vítězství v generálce vystřelili Stoch a Tecl | iSport.cz
14. července 2018 • 19:40

Slavia - Rostov 2:1. Vítězství v generálce vystřelili Stoch a Tecl

iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4

Fotbalisté Slavie v generálce na novou ligovou sezonu porazili Rostov 2:1. V závěrečném utkání rakouského soustředění se za pražský tým trefili Miroslav Stoch a Stanislav Tecl.

Po dvaceti minutách ještě neotevřel skóre Sýkora, který hlavičkoval do břevna. Ve 34. minutě už se prosadil Slovák Stoch povedenou ranou z dálky. Krátce po pauze zvýšil Tecl zblízka po Coufalově přihrávce.

Hráči Slávie pak mohli přidat další góly, ale ruský tým několikrát podržel výborný brankář Pesjakov. Čtvrt hodiny před koncem Šomurodov hlavou vrátil Rostov do hry, ale "Sešívaní" už těsný náskok nepustili.

Slávisté, kteří ze sedmi přípravných utkání pětkrát zvítězili a dvakrát prohráli, začnou nový ročník nejvyšší soutěže v neděli na stadionu Olomouce.

Chceme křídelního hráče, varianta s Trézéguetem ještě žije, hlásí Trpišovský po konci přípravy

Coufal vyhlíží start ligy: Těším se moc! Do kabiny jsem zapadl dobře

SESTŘIH: Rostov - Slavia 1:2. Sešívaní zvládli generálku před ligou

Slavia v souboji o Daučíkův pohár podlehla Slovanu, van Buren zahodil penaltu

Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava