Slavia - Rostov 2:1. Vítězství v generálce vystřelili Stoch a Tecl | iSport.cz
14. července 2018 • 19:40

Slavia - Rostov 2:1. Vítězství v generálce vystřelili Stoch a Tecl

PĚTKA: Rada je gentleman a trenér kola. Na Opavu se lepí zmar a smůla PĚTKA: Rada je gentleman a trenér kola. Na Opavu se lepí zmar a smůla
Ján Svorada v Síni slávy deníku Sport: Cením si čtrnácti let u profesionálů Ján Svorada v Síni slávy deníku Sport: Cením si čtrnácti let u profesionálů

Fotbalisté Slavie v generálce na novou ligovou sezonu porazili Rostov 2:1. V závěrečném utkání rakouského soustředění se za pražský tým trefili Miroslav Stoch a Stanislav Tecl.

Po dvaceti minutách ještě neotevřel skóre Sýkora, který hlavičkoval do břevna. Ve 34. minutě už se prosadil Slovák Stoch povedenou ranou z dálky. Krátce po pauze zvýšil Tecl zblízka po Coufalově přihrávce.

Hráči Slávie pak mohli přidat další góly, ale ruský tým několikrát podržel výborný brankář Pesjakov. Čtvrt hodiny před koncem Šomurodov hlavou vrátil Rostov do hry, ale "Sešívaní" už těsný náskok nepustili.

Slávisté, kteří ze sedmi přípravných utkání pětkrát zvítězili a dvakrát prohráli, začnou nový ročník nejvyšší soutěže v neděli na stadionu Olomouce.

Chceme křídelního hráče, varianta s Trézéguetem ještě žije, hlásí Trpišovský po konci přípravy

Hosté: 35. Stoch, 51. Tecl

Domácí: Pesjakov – Kalačev, Wilusz, Paršivljuk, Saletros, Oonov, Mirzov, Šomurodov, Hadzikadunic, Šadin, Gatcan

Hosté: Kolář – Coufal (62. Frydrych), Ngadeu (73. Kúdela), Deli, Bořil – Souček, Hušbauer (80. Valenta) – Stoch (77. Baluta), Sýkora (64. van Buren), Zmrhal (86. Auer) – Tecl (64. Škoda)

Huber Arena, Wels

Slavia v souboji o Daučíkův pohár podlehla Slovanu, van Buren zahodil penaltu

Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
720p 360p

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko 1:2
, Liberec - Bohemians 1905 1:1Zlín - Teplice 1:0, Ml. Boleslav - Opava 6:1, Slavia - Jablonec 0:2, Karviná - Plzeň 0:1, Sparta - Příbram 2:2, Olomouc - Baník Ostrava 1:4