Craiova – Plzeň 0:2. Výhru v generálce zařídili Viktorii Čermák s Alvirem | iSport.cz
14. srpna 2020 • 17:46

Craiova – Plzeň 0:2. Výhru v generálce zařídili Viktorii Čermák s Alvirem

Autor: iSport.cz
0
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1

Fotbalisté Plzně na závěr soustředění v Rakousku porazili Craiovu 2:0 a vyhráli i čtvrtý zápas letní přípravy bez inkasované branky. Generálku s rumunským vicemistrem rozhodli Aleš Čermák a Chorvat Marko Alvir.

Čermák otevřel skóre ve 20. minutě střelou po odraženém míči a prvním gólem v přípravě oslavil čtvrteční prodloužení smlouvy. Další slibné šance Viktorie neproměnili Kopic s Kayambou. Dobré zákroky předvedl brankář Hruška, který rovněž podepsal nový kontrakt.

Krátce po změně stran Beauguel hlavičkoval nad břevno. Západočeši se dočkali druhé branky v 80. minutě, kdy nováček Ba Loua vysunul do šance dalšího náhradníka Alvira, ten se zbavil obránce a překonal brankáře Craiovy.

Čeští vicemistři už v přípravě zdolali České Budějovice 2:0, Altach 1:0 a St. Pölten 2:0. Další rakouský tým Tirol naplánované utkání zrušil. Plzeň vstoupí do nové ligové sezony za týden doma s Opavou, ve středu 26. srpna ve druhém předkole Ligy mistrů hraném na jeden vítězný zápas v Nizozemsku vyzve Alkmaar.

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

TOP jedenáctka fotbalové sezony: Stanciu, Kanga, vynikal Malinský

Plzeňská příprava odstartovala. Formu ladíme hned na začátek sezony, tvrdí Guľa

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava