Matějovský již nastoupí za rezervu | iSport.cz
7. října 2008 • 10:45

Matějovský již nastoupí za rezervu

Autor: ČTK
Marek Matějovský
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbalový záložník Marek Matějovský už je fit a ve středu by měl odehrát vůbec první ostrý zápas po srpnovém zranění kotníku.Během reprezentační přestávky se chystá nastoupit za rezervu, po jejím skončení se už očekává i jeho návrat do sestavy prvního týmu. Uvedly to webové stránky klubu.

Matějovský si kotník poranil hned při svém prvním zápase druhé anglické ligy, do níž s Readingem na jaře sestoupil, problémy s pravým kotníkem se s ním ale táhnou už od mistrovství Evropy. "Vazy naštěstí nebyly přetržené, bylo to něco vevnitř," popsal český středopolař na klubovém webu své zranění.

Běhat začal počátkem září a od minulého týdne je v plné zátěži. "Tři týdny jsem dřel jen v posilovně, pracoval na stabilitě, ale pauza se musí projevit," dodal.
Další krok k návratu ho čeká ve středu, kdy se rezerva Readingu utká s Plymouthem.

A zatímco budou jeho reprezentační kolegové v Teplicích 15. října zápolit se Slovinci, o tisíc kilometrů západněji se bude Matějovský zřejmě chystat na zápas rezerv v Brightonu. Pokud vše půjde dobře, může už o tři dny později hrát i za první tým v Prestonu.

Témata:  sport, fotbal, matějovský
Články odjinud


Články odjinud