Fanoušci Sparty: Postup. Jinak Chovanec ven! | iSport.cz
3. srpna 2010 • 18:00

Fanoušci Sparty: Postup. Jinak Chovanec ven!

Autor: bko, Blesk.cz
Vstoupit do diskuse
1
Jozef Chovanec po příletu do Poznaně
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

"Chovancovy metody jsou 100 let za opicemi. Pokud nepostoupíme do LM, měl by rezignovat." Některým fanouškům fotbalové Sparty už dochází trpělivost. Pokud by sázka na jednu minci v podobě postupu do Ligy mistrů na úkor začátku domácí soutěže nevyšla, vedení letenského klubu by se ocitlo pod velkým tlakem."Chovanec a Hašek – ven ze Sparty! Pokud Spartička prohraje v Poznani, nemá Chovanec a jeho asistenti ve Spartě co dělat. Na tenhle fotbal se nedá dívat!" má jasno příznivec pod přezdívkou Vuuuvuzela v diskuzi na deniksport.cz.

Sparta si sice do Polska veze náskok 1:0, v pekelné atmosféře vyprodaného stadionu ji ale čeká hodně tuhý boj. Manažer Chovanec šetřil v nedělním ligovém duelu v Českých Budějovicích prakticky všechny opory, ale porážka 0:1 ukázala problém - náhradníci nestačí a ani zbytek sestavy se nenachází v optimálním rozpoložení.

"Jsou to dvě rozdílné soutěže. To je logické vyústění, v lize pracujeme s tím kádrem, který máme a museli jsme dělat kroky, které jsme dělat nechtěli," vysvětluje Jozef Chovanec.

"Myslím, že to sparťanský fanoušek chápe. Vycházíme z toho stavu, ze sledu zápasů, liga je tak trochu daň těm pohárům," věří sparťanský manažer.

Blesk.cz

Bude návrat Pamiče, Sionka, Kadlece, Kucky, Matějovského, Wilfrieda a hlavně Tomáše Řepky do základní sestavy na Lech stačit?

"Jen defenziva při jednobrankovém náskoku ještě nikoho nespasila," ví dobře Chovanec. "Musíme hrát útočně a snažit se využít otevřenější obranu Poznaně," dodává.

Co říkají fanoušci:

● „Pokud Spartička prohraje v Poznani, nemá Chovanec a jeho asistenti ve Spartě co dělat. Na tenhle fotbal se nedá dívat!“ (vuuuvuzela)

● „Doufám, že Poláka vyřídíme, protože jinak si to Pepa asi pěkně odskáče. Sám řekl, že má největší zodpovědnost za výsledky.“ (Kocek)

● „Pan Chovanec stále dokola slintá, jak máme široký a kvalitní kádr. Kulový! Chovancovy metody jsou 100 let za opicemi. Pokud nepostoupíme do LM, měl by rezignovat.“ (Becici)

● „Chovanec? Stoleté metody, hra na náhodu, spoléhání na defenzivu. Je to marný.“ (jbee)

● „Sparta je pro mě vše, ale po Budějovicích jsem tak znechucen, že mám co dělat, abych příště vůbec došel na Letnou. To byl hnus fotbal.“ (taufer)

● „Pane Chovanec, respektuji vás jako skvělého obránce, ale když se kouknu na styl Sparty, tak mi přijde, že na hřišti běhá 11 obránců.“ (Dzambar)

● „Vážené vedení Spartičky! Vraťte ji zpět, kde jste ji převzali! To znamená v pohárech, kde vždy něco znamenala. Na protest proti Vám sundávám vlajku ze zdi - minimálně na týden!“ (Jibla64)

● „Baník hraje Evropskou ligu. Všiml si pan Chovanec, že nějakej Baník si taky nešetří hráče?! Hraje s tím nej, co má, a taky je to vidět. Dali Brnu 3 góly.“ (VojtechMikyska)

● „Den před důležitým zápasem, a to nejen pro Spartu, ale i pro celý český fotbal, nás většina médií zesměšňuje a vytváří na nás tlak. "Těžko soudit, co by se dělo, kdyby nepostoupila" - co to jako má být? Tak by Sparta prostě hrála poslední předkolo Evropské ligy. Doufejme ale, že to zvládneme.“  (Lukittos)

Pozn.: Názory fanoušků jsou ze stránek www.blesk. cz, www.spartaforever.cz a www.sparta.cz.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud