3. listopadu 2008 • 19:37

Pospěch přestoupí do Brna v lednu

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zbyněk Pospěch nakonec přece jen posílí fotbalisty Brna. Vedení klubu se totiž dnes po více než dvouměsíčním vyjednávání dohodlo s vedením Petržalky a po začátku lednového přestupního termínu by mělo hráče zaregistrovat.Klub to dnes oznámil na svých webových stránkách s tím, že Pospěch by měl v lednu podepsat tříletou smlouvu.

Urostlý útočník českou ligu opustil před dvěma lety; tehdy jej zlákal norský Odd Grenland. Poté Pospěch zamířil do Petržalky, které pomohl letos v létě k mistrovskému titulu. Předtím působil v Opavě, ve Slovácku a v Liberci.

Pospěch uvízl v hledáčku Brna už v září. Tehdy jej brněnský majitel Roman Pros měl jako alternativu za exreprezentanta Marka Heinze, nakonec ale přivedl oba.

Brno má totiž se složením útoku velké problémy, které dále prohloubilo vyřazení Aleše Besty. Ten byl z kádru vyřazen po konfliktu s trenérem Petrem Uličným, který ale svého protivníka u týmu přežil jen o několik týdnů.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, pospěchKlasická verze
Mobilní verze