16. března 2010 • 20:06

Bohemians protestují kvůli odvolané penaltě

Autor:
Lukáš Zelenka ze Slovácka (vlevo) v souboji s Tomášem Hrdličkou z Bohemians Praha.
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení Bohemians Praha si v protestu u komise rozhodčích Českomoravského fotbalového svazu stěžuje na rozhodčího Jiřího Adama. Ten v nedělním utkání se Slováckem ukázal po zákroku hostujícího Urbánka na domácího útočníka Ibeho na značku pokutového kopu, ale vzápětí penaltu odvolal. Zápas skončil nerozhodně 1:1."Byla to jasná penalta. Byla odpískána, ale poté zcela nesmyslně odvolána. Nechápeme proč, možná na pokyn pomezního rozhodčího, ale ten situaci určitě neviděl lépe než Adam. Body nám to nevrátí, ale protest podat musíme," řekl sekretář a manažer střížkovského klubu Vladimír Rosenberger.

Ke sporné situaci došlo po hodině hry "záchranářského" duelu týmů z chvostu tabulky.

Domácí rozehráli standardní situaci a Ibemu chyběly jen centimetry, aby rybičkou zasáhl centrovaný míč. Rozhodčí hned poté ukázal na penaltu, zřejmě za Urbánkův faul, ale po chvíli svůj verdikt odvolal.

"Nevím, co se tam dělo okolo té penalty, ale byla jasná. Hráč hostů Ibeho držel," uvedl na pozápasové tiskové konferenci střížkovský kouč Jaromír Jindráček.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, bohemians, praha
 Klasická verze
Mobilní verze