Kadlec přišel o dres Messiho, čtenář Sport Góóólu vyhrál jiný s podpisy Realu | iSport.cz
16. února 2012 • 17:22

Kadlec přišel o dres Messiho, čtenář Sport Góóólu vyhrál jiný s podpisy Realu

Autor: aja
Vstoupit do diskuse
0
Krátký románek s Messiho dresem...
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
INSIDER: Baroše mi připomíná Hložek. Hancko? Chovancovi rozumím
VŠECHNA VIDEA ZDE

SESTAVTE SI SVOU JEDENÁCTKU - Michal Kadlec nadvakrát uháněl Messiho o dres a beztak mu to nebylo nic platné. To čtenář magazínu Sport Góóólu Petr Kuška nejpřesněji zodpověděl anketní otázku a vyhrál dres Realu Madrid podepsaný celým týmem včetně Cristiana Ronalda.V lednu probíhala na facebookové stránce Sport Góóólu unikátní hra: kdokoli si mohl vytvořit svou fotbalovou jedenáctku snů (konečnou nejoblíbenější jedenáctku dle čtenářů si můžete prohlédnout zde). Zároveň si mohl tipnout, kolik lidí si vybere Cristiana Ronalda za kapitána svého týmu. Nejpřesnější tip měl čtenář Petr Kuška a díky tomu vyhrál dres Realu Madrid podepsaný celým týmem.

Vyhrajte i vy

Do konce února probíhá druhé kolo soutěže. Tentokrát můžete sestavit svůj tým supertalentů - nejlepších fotbalistů do 23 let (včetně). A opět máte šanci na zajímavou výhru. Kdo uhádne, kolikrát se stane kapitánem Neymar do 29.2. do 10:00 dopoledne, může získat míč Nike T90 Pitch. Celkem rozdáme 11 míčů. V případě shody rozhoduje to, kdo vyplnil svůj tip dříve.

Svůj tým supertalentů si můžete vyvěsit na svůj profil, a pak se samozřejmě pohádat s přáteli, jestli by byl jako kapitán lepší Neymar, Mesut Özil nebo Gareth Bale. Na webu isport.cz/goool pak můžete sledovat, jak si jednotliví fotbalisté vedou, jakých deset hráčů nejčastěji končí s kapitánskou páskou a jak by vypadala snová fotbalová jedenáctka supertalentů podle čtenářů Sport Góóólu.

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Nadstavba FORTUNA:LIGA

Skupina o titul Skupina o Evropu Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělily do tří skupin a hrají nadstavbu. Titul obhájila Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Program a rozpis zápasů Tabulka Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud