EURO 2021 | iSport podcast: Dánové zařídili Čechům postup! Co dál s Eriksenem? | iSport.cz
22. června 2021 • 07:58

iSport podcast: Dánové zařídili Čechům postup! Co dál s Eriksenem?

Autor: TV iSport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Paráda, Lukáši! Famózní judista Krpálek získal pro Česko už třetí zlato z Tokia!
Fantazie! Češi mají druhé zlato, z tokijských peřejí ho vylovil kajakář Prskavec
VŠECHNA VIDEA ZDE

Až nečekaně brzo slaví čeští fotbalisté postup před závěrečným třetím kolem skupinové fáze. Reprezentaci k úspěchu pomohl souběh výsledků ve skupinách B a C - a Dánové si poradili v památném duelu s Ruskem, které vypráskali 4:1. Kodaňský Parken Stadium tak pouhých devět dní po hrůzostrašných chvílích Christiana Eriksena zažíval zcela odlišné momenty euforie, které věnoval právě zotavujícímu se fotbalistovi. Spolu s redaktory deníku Sport Martinem Mlsem a Martinem Vaitem jsme se ohlédli za dalším magickým večerem na EURO a podívali se i na večerní zápas Česka s Anglií.Už od 20:30 sledujte okolo zápasu Česko - Anglie studio iSport s fotbalovým trenérem a expertem Martinem Haškem a redaktorem Sportu Štěpánem Filípkem. Každý všední den ráno během EURO najdete na kanále iSport podcastu ve všech podcastových aplikacích nový díl diskuzí deníku Sport! A to buď debatu ze studia iSport po vybraných zápasech s experty Jaroslavem Hřebíkem, Janem Suchopárkem, Martinem Haškem a dalšími hosty, anebo ranní díl iSport podcastu s redaktory deníku Sport vysílaný živě na YouTube kanále deníku Sport.

0:00 Magický večer v Kodani: Dánové to mohou dotáhnout daleko, co bude dál s Eriksenem? A proč Ukrajina nezvládla klíčový duel?

18:03 Jaké změny učiní trenér Šilhavý pro zápas s Anglií?

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2021 - Mistrovství Evropy ve fotbale

Program a rozpis zápasů Pavouk EURO 2021 Play off Soupiska Skupiny Stadiony a města Rozhodčí Tabulka střelců Vstupenky

Mistrovství Evropy ve fotbale proběhne v roce 2021 od 11. června do 11. července v 11 zemích a 11 městech. Semifinále a finále bude hostit londýnské Wembley. Poprvé v historie EURO bude součástí všech utkání videorozhodčí. Původní EURO 2020 muselo být kvůli koronaviru odloženo na rok 2021.

Fotbal dnes * Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud