Poslední trénink národního týmu | iSport.cz
9. října 2008 • 19:38

Poslední trénink národního týmu

Autor: ctk
Ujfalusi, Baros
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední trénink absolvovali v podvečer na pražském Strahově čeští fotbaloví reprezentanti, kteří v pátek dopoledne odletí k druhému utkání kvalifikace mistrovství světa do Polska.Ještě předtím většina hráčů využila osobní volno ke kontaktu se svými agenty, po obědě jim trenér Petr Rada představil sobotního soupeře na videozáznamu z duelu Polsko - Slovinsko.

Dopoledne měli fotbalisté první osobní volno, ale stejně ho využili "pracovně". "Volný čas vesměs využili pro setkání se svými agenty," uvedl mluvčí mužstva Lukáš Tuček. Krátké návštěvy vlasti se snaží manažeři využít ke kontaktu s fotbalisty a režim mužstva jiné možnosti neskýtá.

Po společném obědě se hráči už opět soustředili na sobotní duel. "Viděli jsme polské přednosti v podobě brejků, ale také nějaká okénka v defenzivě," řekl za hráče Libor Sionko, který po boku ostatních členů kádru vyběhl v 17:00 k tréninku.

Byla to poslední příprava na českém trávníku, protože v pátek dopoledne se výprava přesune leteckým speciálem do Katovic, nedaleko od Chorzowa, kde se zápas v sobotu večer odehraje.

Témata:  sport, fotbal, ČR
Skupina 2
Články odjinud


Články odjinud