OČIMA FANOUŠKŮ: Brankář Čech to schytal, i když nechytal | iSport.cz
Ondřej Škvor
7. února 2013 • 16:26

OČIMA FANOUŠKŮ: Brankář Čech to schytal, i když nechytal

TOP VIDEA
Bizarní posily Plzně: Troublemaker Kace, ale i Poznar nebo Ivanschitz
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
VŠECHNA VIDEA ZDE

S KOMENTÁŘEM ISPORT.CZ | Přípravný zápas s Tureckem vyvolal mezi fanoušky pozitivní vlnu emocí. Tedy u většiny. I přes vítězství 2:0 se našli i kritici, kteří už nechtějí v národním týmu Petra Čecha, kterého kvůli zranění nahradil Jan Laštůvka, nebo Tomáše Rosického... Výroky fanoušků okomentoval iSport.cz.1545644:full:false:false:true

 Ondřej Škvor | iSport.cz:   Pane Jirásku, líbí se mi Vaše odvaha, neboť po vzoru svého jmenovce jdete Proti všem! Minimálně a namátkou proti pánům Ancelottimu, Hiddinkovi, Villas-Boasovi nebo Benítezovi, kteří ho tvrdošíjně staví do branky Chelsea. A patrně by s Vámi nesouhlasil ani jistý Messi, který párkrát musel schovat hlavu do dlaní, když ho Čech vychytal v semifinále Ligy mistrů. Stejně jako hráči Bayernu o něco později ve finále.

1545645:full:true:true:true

 Ondřej Škvor | iSport.cz:   Ano, souhlas, jsou. Xavi, Iniesta, Pirlo... Ale tihle čerchmanti jako na potvoru ne a ne přijmout české občanství. Dokud se tak nestane, vypadá to, že lepšího záložníka než Rosického trenér Bílek na výběr nemá.

1545638:full:true:true:true

 Ondřej Škvor | iSport.cz:   Kritikové, ti slušní, nechť mají ústa otevřená, kdykoli se jim zlíbí. Je to ku prospěchu. A ten systém? Skutečně, dva útočníci nejsou zárukou ofenzivní smršti - ovšem ani její brzdou. Záleží na vhodných typech. Krejčí, Vydra, Darida jimi jsou, proto měl český výkon takový šmrnc. 

1545632:full:true:true:true

 Ondřej Škvor | iSport.cz:  Pan Bílek to dělá chytře. Jeho tým nabízí často tak nevábnou podívanou, že pak stačí jeden poločas a srdce fanouška lítá nad zemí. Takže souhlasím, létání navrhuju po zasloužené výhře nad Dánskem.

1545629:full:true:true:true

 Ondřej Škvor | iSport.cz:   Ano, jen tak dál. Abychom po tureckém hospodářství mohli hovořit o čemsi shnilém v království dánském.


 GALERIE  | Další komentáře najdete zde

Komentář čtenářů k utkání Turecko - Česko
Komentář čtenářů k utkání Turecko - Česko

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud