ANKETA: Pětigólový vzkaz pro Vrbu! Měl by Lafatu povolat do repre? | iSport.cz
Jan Podroužek
17. července 2014 • 04:50

ANKETA: Pětigólový vzkaz pro Vrbu! Měl by Lafatu povolat do repre?

TOP VIDEA
Bijec Karlos Vémola jako James Bond! Promluvil i o dítěti Bijec Karlos Vémola jako James Bond! Promluvil i o dítěti
NEJ fotbalistky světa: (Ne)twerkující Norka nebo legendární Američanka NEJ fotbalistky světa: (Ne)twerkující Norka nebo legendární Američanka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Existuje opravdu jen pár takových hráčů. Čtrnáct. Těch, kteří v jednom zápase, kterému připravila půdu UEFA, vstřelili pět branek. Znáte Gerda Müllera, Lionela Messiho. Teď přidejte i Davida Lafatu. Ideální ohláška reprezentačnímu kouči Pavlu Vrbovi… Hlasujte v naší anketě, jestli Lafata do nároďáku patří.„Ani mě to nepřekvapilo, že se mu to povedlo. Říkal jsem si, že jestli se má tohle nějakému českému útočníkovi v současnosti povést, tak jedině jemu,“ ubezpečuje František Komňacký, bývalý kouč Jablonce, který 32letého bombarďáka čtyři roky trénoval.

„Měl trochu štěstí v tom, na jakého narazila Sparta soupeře,“ připomíná Komňacký slabou Levadii v podstatě odklizenou na cestě do třetího předkola. Ale to se týká i většiny zbylých pětigólových hrdinů. „Estonci nekladli skoro žádný odpor, nebyli dobře takticky připraveni na utkání. Myslím, že v české lize by mu tohle žádný protivník nedovolil.“

Hrdina Lafata: Snad jsem si to nevybral v jednom zápase

Každopádně si Lafata dost razantně řekl o pozvánku do reprezentace. Ne jen proto, že mu to tak pálilo, v zápase nezaváhal v žádné větší šanci. Dal všechno. Tohle by pro Pavla Vrbu mohl být dobrý důvod pro doporučený dopis na Letnou.

Myslíte si, že by měl reprezentační kouč sparťanského ostrostřelce do nároďáku opět pozvat, i když v poslední době dával přednost mladším útočníkům?

Více o Lafatově úžasném gólovém představení čtěte ve čtvrtečním Sportu!

Závěrečná radost sparťanskch fotbalistů
Závěrečná radost sparťanskch fotbalistů

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud