Jan Malý
28. června 2016 • 13:53

Jarolím místo Vrby? Teď si nedovedu představit, že by odešel, říká Dufek

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly
Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Karel Jarolím jako nový trenér reprezentace? Ačkoliv je jméno zkušeného kouče jednou z variant na obsazení místa po Pavlu Vrbovi, v Mladé Boleslavi, kde má Jarolím platnou smlouvu, zatím s jeho uvolněním vůbec nepočítají.Jarolím podepsal na konci uplynulé sezony v Mladé Boleslavi novou smlouvu na tři roky a momentálně připravuje středočeské mužstvo na start do nového ročníku, ve kterém bude Boleslav hrát i ve třetím předkole Evropské ligy.

„Nedovedu si představit, že by odešel teď před losem Evropské ligy,“ řekl serveru iSport prezident boleslavského klubu Josef Dufek. „Nikdo mě nekontaktoval, ani předseda asociace Pelta, ani mi v tomto směru nic neříkal trenér Jarolím. Má u nás platnou smlouvu na tři roky, její podrobnosti nebudeme zveřejňovat,“ dodal Dufek.

Šéf středočeského klubu bere to, že je Jarolím s reprezentací spojován, s nadhledem. „Beru to jako logické spekulace o trenérovi, který je dlouhodobě úspěšný,“ uvedl Dufek.

Vrbův odchod vypadá nevyhnutelně. Krátce po neúspěchu na mistrovství Evropy začal jednat s ruskou Machačkalou, která chce využít výstupní klauzuli v jeho smlouvě. Včera o tom informovala Fotbalová asociace ČR.

"Dnes mě oslovili zástupci Anži Machačkala s žádostí, zda by bylo možné uvolnit trenéra Vrbu pro práci v jejich klubu. Vzhledem k tomu, že pan Vrba má ve smlouvě výstupní klauzuli a sám o její využití zájem má, souhlasil jsem se zahájením jednání," uvedl předseda FAČR Miroslav Pelta.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze