Manchester United přejel Aston Villu a drží pětibodový náskok

0
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák

Fotbalisté Manchesteru United zvítězili doma nad Aston Villou 4:0 a před Manchesterem City si čtyři kola před koncem udrželi v čele anglické ligy pětibodový náskok. Dvěma góly se o vítězství zasloužil nejlepší střelec týmu Alexe Fergusona Wayne Rooney.

Manchesteru pomohla k vedení podobně jako před týdnem proti Queens Parku kontroverzní Rooneyho penalta.

Shodně jako v předchozím domácím duelu United totiž rozhodčí skočili na výrazně nafilmovaný pád bývalému hráči Aston Villy Ashleymu Youngovi.

Dvě minuty před přestávkou zužitkoval přihrávku Evry napříč pokutovým územím Welbeck a třetí branku zápasu vstřelil znovu Rooney.

Se 24 góly ztrácí na lídra tabulky střelců Robina van Persieho z Arsenalu tři zásahy. V nastavení pak uzavřel skóre zblízka Nani.

Anglická fotbalová liga - 34. kolo:
Manchester United - Aston Villa 4:0 (7. z pen. a 73. Rooney, 43. Welbeck, 90.+3 Nani).