Premier League | Tottenham je na dně! Odejde Pavljučenko? | iSport.cz
30. září 2008 • 09:57

Tottenham je na dně! Odejde Pavljučenko?

Autor: mim
Roman Pavljučenko
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Londýnský Tottenham prožívá těžké období. Poslední celek Premier League v ligové soutěži stále nezvítězil, navíc jeho hvězdná posila Roman Pavljučenko zvažuje odchod! A to pouze několik týdnů po svém příchodu do Anglie.Útočník, za kterého Spurs zaplatili přes čtyři sta milionů korun, je totiž hrubě nespokojen s vedením španělského kouče Juande Ramose. Ten sice v minulé sezóně dovedl tým k zisku Ligového poháru, ale od té doby se mu vůbec nedaří.

"Před několika dny jsem s trenérem mluvil. Dokonce jsem byl za ním doma, abychom si o všem v klidu popovídali," řekl bývalý útočník Spartaku Moskva, který si v dresu ruské reprezentace udělal jméno na EURO 2008.

"Řešili jsme, co jsem udělal špatně, kde jsem dělal chyby. Proč mě vždycky střídal," popsal obsah rozhovoru se svým šéfem.

Dokonce se zdálo, že Pavljučenko s Ramosem dospěli k rozumnému řešení celé záležitosti: "Naštěstí řekl, že to nebylo kvůli mému výkonu. Ale že mu šlo o změnu taktiky, přístupu týmu ke hře."

"Vše uzavřel prohlášením, ať si s ničím nelámu hlavu," dodal nadějně vytáhlý kanonýr.

Jenže po slibném rozhovoru z očí do očí přišlo zklamání. Tottenham odcestoval na jih Anglie do Portsmouthu a v ligovém zápase, který domácí vyhráli 2:0, Pavljučenko opět brzy střídal.

A po zápase přiznal, že odejít z Moskvy do severního Londýna byla chyba. Ke své budoucnosti ještě dodal, že bez úplné důvěry trenéra hrát nemůže a nemá sebemenší tušení, zdali se situace zlepší.

Možná to ale nebude Pavljučenko, který Tottenham opustí. I mezi ostatními hráči totiž narůstá nespokojenost s trenérem Ramosem.

Nelíbí se jim časté střídání, rošády se sestavou a příliš ustrašená a obranná hra týmu. Navíc se někteří z nich domnívají, že klub neměl prodat své útočné duo Keane a Berbatov do Liverpoolu, respektive Manchesteru United.

A přestože španělský stratég ještě před dvěma týdny do novin prohlásil, že rozhodně neplánuje odejít, španělské zdroje tvrdí opak. Ramosovi se dle nich nelíbí nedostatečné nasazení týmu a nulový vliv na nákupy nových hráčů.

3. kolo
Články odjinud


Články odjinud