28. dubna 2017 • 14:57

Cassano: Pogba a Balotelli? Jen štěstí na agenta. Sám se řadí za Messiho

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Svůj talent promrhal, od ledna je bez smlouvy. Přesto se bývalý italský reprezentant Antonio Cassano nebojí rýpnout do největších světových hvězd. V rozhovoru pro La Gazzetta dello Sport řekl, že nejdražší hráč světa Paul Pogba vděčí za svou kariéru štěstí a dobrému agentovi, sympatická mu není ani hvězda Realu Madrid James Rodriguez nebo krajan Mario Balotelli, který oživuje svoji kariéru ve Francii.Cassano málokdy drží jazyk za zuby, a ani v nejnovějším rozhovoru to nedokázal. Kontroverzi tentokrát vyvolal dotaz na nepřeceňovanější fotbalisty světa. Cassano našel tři jména - Paul Pogba, James Rodriguez, Mario Balotelli. „Stojí Pogba skutečně 120 milionů eur? Ne, podle mě ne. Stojí Rodriguez 80 milionů? Nemyslím si. Pokud tihle dva mají takovou cenu, kolik by v jejich věku stál Andrés Iniesta?“ divil se 34letý Ital.

„Co se týče Maria Balotelliho, tomu přeju ve Francii jen to nejlepší, ale myslím si, že on i Pogba měli v životě velké štěstí. Oba je zastupuje skvělý Mino Raiola, který jim dal neuvěřitelné příležitosti,“ připsal úspěchy dvou bývalých hvězd Serie A na účet italského „superagenta.“

Zatímco Pogba s Jamesem Cassanovi neodpověděli, Balotelli se rozhovoru podivil na Twitteru. „To byl tedy záblesk geniality. Pravých přátel je opravdu málo, v práci ani jeden,“ okomentoval krajanovy poznámky útočník Nice.

Cassano zašel ještě o krok dál a jmenoval se mezi nejlepší hráče světa, ačkoli od začátku sezony 2016/17 nenastoupil k jedinému zápasu a s janovskou Sampdorií rozvázal smlouvu. „Messi je nejlepší. Navždycky,“ ocenil nejprve hvězdu Barcelony, po které pojmenoval jednoho ze svých dvou synů. „Pak Iniesta. A pak Xavi spolu se mnou. Pořád si zasloužím být na stupních vítězů,“ přesvědčoval čtenáře italského deníku.

Ačkoli bývalý hráč Realu Madrid jmenoval mezi nejlepšími jen sebe a tři legendy Barcelony, nezapomněl ani na tahouna svého bývalého klubu, Cristiana Ronalda. „Messi je jako Roger Federer a Ronaldo jako Rafael Nadal. Dva šampioni s rozdílnými styly,“ srovnal dvě superstar, které se rok co rok přetahují o Zlatý míč.

Cassano, který před pěti lety podstoupil operaci srdce, ještě nehodlá pověsit kopačky na hřebík. Na nabídku, na kterou by byl ochoten kývnout, ale čeká už čtvrt roku, a ve 34 letech už mu moc času na další revitalizaci kariéry nezbývá.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze