V tomhle sexy bříšku je syn Romana Hubníka | iSport.cz
14. ledna 2011 • 05:00

V tomhle sexy bříšku je syn Romana Hubníka

Autor: Pavel Krejča
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už jen šest týdnů a narodí se jim první miminko. Reprezentační fotbalový obránce Roman Hubník (26) a jeho žena Lucie budou mít syna. Půvabná budoucí maminka chtěla mít památku na tohle krásné období, a tak se rozhodla jako těhotná nafotit sexy snímky.Blesk.cz

Výsledek dopadl náramně, co říkáte?

Stoper německé druholigové Herthy Berlín o záměru své choti nevěděl. „Pro Romana to bylo překvapení. Ale moc se mu to líbilo,“ řekla Blesku Lucie.

„Už jsem pro svého muže jednou takové odvážnější fotky dělala do kalendáře,
takže jsem se cítila v pohodě a nebyla jsem před objektivem ani nervózní,“ popsala. Fotografie, na nichž má Lucie Hubníková odhalené bříško, už dokonce otiskli i v německém deníku Bild.„Je to krásná vzpomínka na moje těhotenství. Měla jsem na to samé pozitivní ohlasy,“ prohlásila sympatická bruneta, kterou si bývalý fotbalista Olomouce a Sparty vzal po sedmileté známosti předloni v červnu.

Hubníkovi vědí, že budou mít kluka. „Jméno pro něj už máme vymyšlené, ale je to naše tajemství. Důležité je, že se nám zatím daří dobře. Do porodu schází už jen šest týdnů. S Romanem se na našeho malého strašně těšíme,“ dodala Lucie. Narodí se další fotbalista?

Roman Hubník v sezoně dohrál.
Roman Hubník v sezoně dohrál.

Články odjinud


Články odjinud