17. července 2011 • 14:36

Houlliera trápí srdce: Jsem připraven skončit

Autor:
Houlliera trápí srdce: Jsem připraven skončit, říká
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3 CELÝ SESTŘIH: Sparta - Slavia 3:3. Dramatické derby, hosté srovnali z 0:3
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Francouzský trenér Gérard Houllier je připraven na doporučení lékařů skončit s fotbalem. Třiašedesátiletý kouč kvůli problémům se srdcem musel v dubnu předčasně ukončit angažmá na lavičce Aston Villy."Teď se chci hlavně uzdravit a pak se uvidí. Pokud mi ale lékaři trénování nedoporučí, poslechnu je," citovala Houlliera agentura Reuters.

"Ale i v takovém případě budu nějak spojen s fotbalem. Je to můj život, je pro mě stejně důležitý jako vzduch," dodal kouč, který už měl problémy se srdcem v roce 2001, kdy musel na operaci.

Bývalý trenér Francie, Paris St. Germain, Lyonu a Liverpoolu vedl Aston Villu od loňského září. Kvůli zdravotním potížím však u týmu chyběl v posledních pěti zápasech a po sezoně se s vedením dohodl na ukončení smlouvy.

"Byla tady varianta, že by za mě zaskočil asistent Gary McAllister a já bych se vrátil v září. To se ale vedení nelíbilo a já to respektuji. Rozešli jsme se v dobrém, žádná zahořklost," prohlásil Houllier, kterého v Aston Ville nahradil Alex McLeish.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze