2. srpna 2011 • 16:24

Liberec opouští i Dočkal, míří do Trondheimu

Autor: kah
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
VŠECHNA VIDEA ZDE

Norský mistr Rosenborg Trondheim využil svou cestu k odvetě 3. předkola Ligy mistrů na hřišti Viktorie Plzeň k posílení svého kádru. Během dnešního dne se dohodl se Slovanem Liberec na přestupu Bořka Dočkala. Podle informací isport.cz se přestupová částka pohybuje okolo 1 milionu eur, tedy zhruba 24 milionů korun.Reprezentant do jednadvaceti let podepíše s úřadujícím norským mistrem smlouvu na 3,5 roku, ještě předtím však musí absolvovat zdravotní prohlídku. Zástupci norského celku se nicméně na přestupu dohodli dnes v Praze na půdě společnosti Sport Invest, která hráče zastupuje.

„Rosenborg Bořka již dlouhodobě sleduje několik let, poslední šampionát jednadvacítek je jen utvrdil v tom, že je to výborný hráč. Jednání tedy byla rychlá a Bořek už se moc těší na nové angažmá v nejslavnějším norském klubu,“ uvedl Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest Group.

V zítřejší odvetě 3. předkola Ligy mistrů proti Viktorii Plzeň však Trondheim, který bude dohánět ztrátu (0:1) z úvodního duelu, s Dočkalem nemůže počítat, neboť ještě není zapsaný na soupisku.

Dvaadvacetiletý odchovanec pražské Slavie přišel do Liberce v lednu 2008, loni v létě odešel na hostování do tureckého Konyasporu, odkud se v zimě vrátil.Vstoupit do diskuse
1

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud