Liberec opouští i Dočkal, míří do Trondheimu | iSport.cz
2. srpna 2011 • 16:24

Liberec opouští i Dočkal, míří do Trondheimu

Autor: kah
Liberec opouští i Dočkal, míří do Trodheimu
TOP VIDEA
Jihlava poslala protest pozdě, zní od LFA. VAR nově na čtyřech zápasech kola Jihlava poslala protest pozdě, zní od LFA. VAR nově na čtyřech zápasech kola
LIGA NARUBY TOP 10: Nitův sprej, mstitel Deli a nejhorší rabona sezony LIGA NARUBY TOP 10: Nitův sprej, mstitel Deli a nejhorší rabona sezony
VŠECHNA VIDEA ZDE

Norský mistr Rosenborg Trondheim využil svou cestu k odvetě 3. předkola Ligy mistrů na hřišti Viktorie Plzeň k posílení svého kádru. Během dnešního dne se dohodl se Slovanem Liberec na přestupu Bořka Dočkala. Podle informací isport.cz se přestupová částka pohybuje okolo 1 milionu eur, tedy zhruba 24 milionů korun.Reprezentant do jednadvaceti let podepíše s úřadujícím norským mistrem smlouvu na 3,5 roku, ještě předtím však musí absolvovat zdravotní prohlídku. Zástupci norského celku se nicméně na přestupu dohodli dnes v Praze na půdě společnosti Sport Invest, která hráče zastupuje.

„Rosenborg Bořka již dlouhodobě sleduje několik let, poslední šampionát jednadvacítek je jen utvrdil v tom, že je to výborný hráč. Jednání tedy byla rychlá a Bořek už se moc těší na nové angažmá v nejslavnějším norském klubu,“ uvedl Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest Group.

V zítřejší odvetě 3. předkola Ligy mistrů proti Viktorii Plzeň však Trondheim, který bude dohánět ztrátu (0:1) z úvodního duelu, s Dočkalem nemůže počítat, neboť ještě není zapsaný na soupisku.

Dvaadvacetiletý odchovanec pražské Slavie přišel do Liberce v lednu 2008, loni v létě odešel na hostování do tureckého Konyasporu, odkud se v zimě vrátil. 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud