Gedeon bude hostovat v Debrecínu | iSport.cz
4. července 2007 • 00:00

Gedeon bude hostovat v Debrecínu

Autor: ČTK
Kapitán Patrik Gedeon se snaží proklestit si cestu k brance Anderlechtu
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Patrik Gedeon má sice smlouvu s lichtenštejnským Vadúzem, ale odchází na půlroční hostování do maďarského Debrecínu. Opět se tak potká s trenérem Beránkem.Někdejší reprezentační záložník Patrik Gedeon stráví příští půlrok na hostování v Debrecínu, který trénuje Miroslav Beránek. Český kouč letos dovedl mužstvo k maďarskému titulu a jeho svěřence čeká boj o účast v Lize mistrů. Gedeon má smlouvu s lichtenštejnským Vadúzem, v uplynulé sezoně však hostoval v polském Plocku. Nyní mění jednatřicetiletý fotbalista působiště znovu s tím, že Debrecín má opci na jeho další služby. ČTK o tom dnes informoval Pavel Zíka z agentury Sport Invest, která hráče zastupuje. Trenér Beránek se setkal s Gedeonem během společného působení ve Slavii i v národním týmu, kde kouč působil jako asistent. Gedeon hrával první ligu v Blšanech, odkud v roce 2001 zamířil na čtyři roky do Slavie. Po loňském působení ve Vadúzu, který hraje druhou švýcarskou ligu, si ho vytáhl na hostování do Plocku český trenér Josef Csaplár. Tam se Gedeon podílel na zisku Polského poháru i vítězství v Superpoháru.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud