Brémy chtěly Baroše, Lyon ale jeho odchod zamítl | iSport.cz
6. července 2007 • 00:00

Brémy chtěly Baroše, Lyon ale jeho odchod zamítl

Autor: ČTK
Milan Baroš
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Werder Brémy si vyhlédl Milana Baroše jako náhradu za kanonýra Miroslava Kloseho, ale český reprezentační útočník dres měnit nebude.Werder Brémy si vyhlédl Milana Baroše jako náhradu za kanonýra Miroslava Kloseho, ale český reprezentační útočník dres měnit nebude. Jeho zaměstnavatel Olympique Lyon odmítl možnost Barošova odchodu a pětadvacetiletý fotbalista před několika dny zahájil s francouzským mistrem přípravu na novou sezonu. "Ano, Werder mi předložil nabídku. Ale řekl jsem našemu trenérovi Alainu Perrinovi, že se v Lyonu cítím dobře a rád bych zůstal. Proto se zdá momentálně nepravděpodobné, že bych přestoupil," cituje německý list Sport Bild nejlepšího střelce mistrovství Evropy z roku 2004. Do Lyonu přišel Baroš letos v lednu z Aston Villy. Klub jej nehodlá pustit i proto, že se mu na mistrovství Ameriky zranil jiný útočník Brazilec Fred. Podle posledních informací se zlomenou kůstkou v noze možná nestihne ani začátek sezony.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud