Trojan posílí St. Pauli místo Šimáka | iSport.cz
9. července 2007 • 00:00

Trojan posílí St. Pauli místo Šimáka

Autor: ČTK
Filip Trojan
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Filip Trojan se stěhuje z prvoligové Bochumi do týmu nováčka druhé ligy FC St. Pauli. Do hamburského týmu tak nepřijde Jan Šimák, nároky Sparty byly příliš vysoké.Bývalý fotbalový reprezentant do 21 let Filip Trojan přestoupil v Německu z prvoligové Bochumi do týmu nováčka druhé ligy FC St. Pauli, který usiloval o Jana Šimáka ze Sparty. Podle trenéra Holgera Stanislawského už Šimák do hamburského klubu nepřijde. "S hráčem jsme byli domluveni. Veškeré finanční nároky jsme ale nebyli schopni uspokojit," citoval kouče server St. Pauli. Podle dřívějších zpráv požadovala Sparta za osmadvacetiletého Šimáka, který v minulosti ve druhé bundeslize zářil v barvách Hannoveru, zhruba dvanáct milionů korun. O čtyři roky mladšího Trojana získalo vedení St. Pauli zdarma. Hráč, který v Německu začínal v týmu Schalke 04, podepsal v novém působišti smlouvu do roku 2009. Jeho kariéru narušilo v roce 2005 těžké zranění kolena, v uplynulém ročníku odehrál za Bochum v nejvyšší soutěži 26 zápasů. "To svědčí o jeho kvalitě. Filip pro nás bude jednoznačně posilou," uvedl Stanislawski.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud