Teplický Rilke bude hostovat v Jablonci | iSport.cz
1. srpna 2007 • 00:00

Teplický Rilke bude hostovat v Jablonci

Autor: ČTK
Emil Rilke
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Teplicích dělají místo pro fotbalového útočníka Martina Fenina. Stříbrný reprezentant z nedávného šampionátu přijde o konkurenci v podobě Emila Rilkeho.Teplický útočník Emil Rilke stráví podzimní sezonu v Jablonci na hostování. Kluby se na zapůjčení mladého fotbalisty domluvily dnes dopoledne. Na svých internetových stránkách to uvedl jablonecký klub. Rilkeho odchod může vyřešit trenérovi Luboši Kozlovi nedostatek útočníků. Minulý týden sice testoval maďarského fotbalistu Illése Sitka, který se kouči zamlouval, jenže zkušený útočník dal nakonec přednost nabídce z druhé Bundesligy. Pro třiadvacetiletého hráče bude hostování možností dostávat více herních příležitostí, protože na Stínadlech by asi nejspíš vysedával mezi náhradníky. Také na jaře Rilke působil mimo Teplice - hostoval v Marile Příbram. V první lize má odehráno 82 utkání, vstřelil šest branek.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud