Šmicer bude hrát! | iSport.cz
8. srpna 2007 • 00:00

Šmicer bude hrát!

Autor: Sport
Trénink fotbalistů Slavie
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nadchází den D! Slavia hraje ve druhém předkole Ligy mistrů se Žilinou o osud celé sezony. Dobrá zpráva je, že nastoupí Vladimír Šmicer!Nadchází den D! Fotbalová Slavia hraje ve druhém předkole Ligy mistrů se Žilinou o osud celé sezony. Jedině vítězství znamená postup a naději na miliony. Dobrá zpráva je, že nastoupí Vladimír Šmicer! "Jeho stav se lepší a bude připraven nastoupit," potvrdil trenér Karel Jarolím. "Hrát budu, i kdybych si měl nechat dát nějaký obstřik. Těším se, chceme postoupit," vzkázal fanouškům Šmicer. V Jablonci totiž odstoupil po hodině hry s bolavými zády. A výkon mužstva přece jen roste se Šmicrovou přítomností na trávníku. Stav naraženého svalu se výrazně lepší a Šmicer, vyhlášené "štístko", jako vždy srší dobrou náladou. "Jdu na to," hlásil "Šmíca" cestou na trénink.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud