Rusové lákají Jarošíka k návratu | iSport.cz
9. srpna 2007 • 00:00

Rusové lákají Jarošíka k návratu

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbalista Jiří Jarošík při svém angažmá v CSKA Moskva ruské funkcionáře evidentně okouzlil. Jinak by jej Rusové při každém přestupovém období nelákali zpět.Moskevský CSKA je zatím nejvážnějším uchazečem o služby českého záložníka Jiřího Jarošíka. Devětadvacetiletý fotbalista chce podle informace serveru tribalfootball.com ještě do konce letního přestupního období odejít ze skotského Celtiku Glasgow a nevylučuje, že se vrátí do ruského mistrovského celku, v němž už působil v letech 2003 až 2005. Pak bývalý sparťanský středopolař odešel do Chelsea, ale v londýnském velkoklubu se neprosadil a putoval na hostování do Birminghamu. Loni v létě přestoupil Jarošík do Celtiku, ale ani v něm nehraje tolik, jak by si představoval. V minulých dnech proto prohlásil, že by rád změnil působiště. Vedle CSKA jsou podle zákulisních informací ve hře o českého fotbalistu i anglické kluby.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud