Rosického prý chce AC Milán! | iSport.cz
11. srpna 2007 • 00:00

Rosického prý chce AC Milán!

Autor: Sport
Tomáš Rosický
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chystá se přestupová bomba? Podle italských médií zvažuje slavný AC Milán, že koupí fotbalistu Tomáše Rosického!Chystá se přestupová bomba? Podle italských médií zvažuje slavný AC Milán, že koupí fotbalistu Tomáše Rosického! Vítěz Ligy mistrů prý hledá hráče, který by doplňoval nejzářivější hvězdu, brazilského kouzelníka Kaká. V AC údajně panuje zklamání z výkonů jedenadvacetiletého ofenzivního záložníka Yoanna Gourcuffa, jenž přišel loni z Rennes. "Milánští se proto snaží najít náhradu," píše italský list Corriere dello Sport. "Poté, co jim nevyšly námluvy s Julio Baptistou, se zaměřili na Rosického. Chtějí někoho, kdo bude krýt záda Kaká," pokračuje deník. Hráčův manažer Pavel Paska o zájmu klubu, v němž působí Marek Jankulovski, neví. "Tomáš se připravuje na vstup do anglické ligové sezony. Žádná konkrétní jednání o nějakém jeho přestupu se rozhodně nevedou," prohlašuje.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud