Bitva o Ligu mistrů on-line

Autor: Sport
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
Tomášek o fiasku s Färjestadem: Byli jsme jako Boston. Jak zvládá tlak?

AKTUALIZOVÁNO - Pražská "S" vstoupila do závěrečného boje o Ligu mistrů. Slavie veze z Amsterdamu nadějnou výhru 1:0, Sparta prohrála s Arsenalem 0:2.

Fotbalisté Sparty a Slavie dnes vstoupili do závěrečného kola kvalifikace o Ligu mistrů. Slavia vybojovala v amsterodamské Areně s Ajaxem nečekaně nadějný výchozí výsledek, díky proměněné penaltě Kalivody ze 75. minuty vyhráli 1:0. Fotbalisté pražské Sparty prohráli na domácí půdě s Arsenalem 0:2. O zraněného Tomáše Řepku oslabená obrana kapitulovala po chybné rozehrávce poprvé v 72. minutě po trefě Fabregase, druhý gól hostů přidal v nastaveném časem Hleb.

Přenos z Letné jste mohli sledovat od 19.00 zde.
Tiskovou konferenci trenérů Sparty a Arsenalu jsme sledovali zde.
On-line přenos z Amsterdamu proběhl zde.
Sparta Praha - FC Arsenal 0:2 (0:0) Branky: 72. Fabregas, 90+2. Hleb. Rozhodčí: Medina Cantalejo - Yuste Jiménez, Guadamuro (všichni Šp.). ŽK: Hušek, Kulič - Fabregas, Flamini, Van Persie. Diváci: 19.586 (vyprodáno). Sparta: Poštulka - Pospěch, Řepka (37. Brezinský), Kadlec, Kladrubský - Abraham, Hušek, Horváth (86. Limberský) - Kulič, Rezek (59. Matušovič) - Došek. Trenér: Bílek.
Arsenal: Lehmann - Sagna, Touré, Gallas, Clichy - Eboue, Fabregas, Flamini - Hleb, Rosický (80. Song) - Van Persie. Trenér: Wenger.

Sparta bude hrát o naději pro odvetu

Ajax Amsterodam - Slavia Praha 0:1 (0:0) Branka: 76. Kalivoda z pen. Rozhodčí: Meyer - Voss, Schiffner (všichni Něm.). ŽK: Heitinga, Colin - Vlček, Tavares, Šenkeřík. Diváci: 30.000. Ajax: Stekelenburg - Colin, Stam, Vermaelen, Emanuelson - Kennedy, Gabri, Heitinga - Suárez (62. Urzaíz) - Rommedahl (821. Sarpong), Huntelaar.
Slavia Praha: Vaniak - Krajčík, Suchý, Brabec, Dřížďal - Švec - Šenkeřík, Kalivoda (80. Volešák), Tavares, Janda (86. Belaid) - Vlček (90. Gaúcho).

Více o zápase Ajaxu se Slavií: Fotogalerie ze zápasu Ajax - Slavia