26. června 2015 • 18:15

TOP 20 hvězd Švancarovy rozlučky: Přijedou Voráček, Horváth i Čišovský

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté, fotbalisté, herci, zpěváci, bývalí trenéři… Na rozlučce Petra Švancary, která se dnes uskuteční na zčásti zrenovovaném stadionu Za Lužankami, se objeví spousta hvězd ze světa sportu a showbyznysu. Divákům se představí Jakub Voráček, Pavel Horváth či zpěvák Vojtěch Dyk. Na fotbalovou benefici dorazí i nemocný fotbalista Marián Čišovský. Podívejte se, kdo všechno se na rozlučkovém utkání objeví.Na benefici je totálně vyprodáno. Bývalý ligový fotbalista prodal až 25 tisíc vstupenek a i tak to bylo málo. Fanoušci stále měli zájem.

GALERIE: Podívejte se, kdo se objeví na Švancarově rozlučce:

Jakub Voráček
Jakub Voráček

"Myslím si, že bychom padesát tisíc vstupenek prodali. Beru jako moji chybu, že jsme nepostavili obrovskou montovanou tribunu, která byla na biatlonu v Novém Městě," uvedl Švancara na páteční tiskové konferenci.

Do Brna, kde se Švancarovi povedlo doslova zruinované Lužánky, předělat do stavu, že na nich lze odehrát fotbalové utkání, dorazí spoustu celebrit, známých sportovců a i několik trenérů, kteří fotbalistu během jeho kariéry vedli.

Program rozlučky Petra Švancary na stadionu Za LužánkamiProgram rozlučky Petra Švancary na stadionu Za Lužánkami

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze