11. dubna 2008 • 00:00

ODVETY ČTVRTFINÁLE POHÁRU UEFA

PETROHRAD-LEVERKUSEN 0:1 Branka: 18. Bulykin. Rozhodčí: Mejuto González (Šp.). ŽK: Freier, Sinkiewicz, Castro (všichni Leverkusen). 20 000 diváků. Poločas 0:1. První zápas 4:1, postoupil ZENIT PETROHRAD, který se v semifinále utká s Bayernem. EINDHOVEN-FIORENTINA 0:2 Branky: 38. a 53. Mutu. Rozhodčí: Medina Cantalejo (Šp.). ŽK: Marcellis - Donadel, Mutu. Poločas 0:1. První zápas 1:1, postoupila FIORENTINA, která se v semifi nále utká s Glasgow Rangers. SP. LISABON-GLASGOW RANGERS 0:2 Branky: 60. Darcheville, 90(+2). Whittaker. Rozhodčí: Plautz (Rak.). ŽK: Thomson, Broadfoot, McCulloch, Ferguson, Papac (všichni Rangers). Poločas 0:0. První zápas 0:0, postoupili RANGERS, kteří se utkají s Fiorentinou. PO PRODLOUŽENÍ Branky: 44. Contra, 91. Casquero, 93. Braulio - 115. a 120. Toni, 89. Ribéry. Rozhodčí: Busacca (Švýc.). ŽK: Lell, Lahm, Toni, Podolski (vš. Bayern). ČK: 6. De la Red (G). Poločas 1:0. První utkání 1:1, postoupil BAYERN, který se utká s Petrohradem. GETAFE-BAYERN MNICHOV 3:3