18. dubna 2008 • 00:00

VÍTĚZ A PORAŽENÝ

Jevgenij Pljuščenko, krasobruslení Skandální Art on Ice, kdy v roce 2004 nemohl v Praze vystoupit kvůli sporům ruské a mezinárodní bruslařské federace a publikum jej vypískalo, je zapomenuta. Včera ruský krasobruslař vyjel na led v rámci show "Králové ledové arény" celkem třikrát a diváci jej odměnili nadšeným aplausem. Dominik Hašek, hokej Ve třetím utkání za sebou obdržel český brankář dva góly během jedné minuty. Tentokrát se mu stala osudnou šestá minuta, ve které ho překonali obránci Hamhuis a Weber, čímž nasměrovali Nashville v play off NHL k vítězství 3:2 nad Detroitem a vyrovnání stavu série na 2:2.