Zemřel bývalý trenér Sommer | iSport.cz
30. září 2008 • 10:52

Zemřel bývalý trenér Sommer

Autor:
Setkání agentů, vlevo Alois Sommer
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý fotbalový trenér Alois Sommer, který v posledních letech pracoval jako hráčský agent, náhle zemřel ve věku 62 let. Přesnou příčinu smrti určí pitva, ale zřejmě jí byl infarkt, který Sommera postihl během dovolené na Maltě."Podle informací, které mám, neměl žádné potíže. Pak najednou začal těžce dýchat, upadl do bezvědomí a zemřel," řekl deníku Sport Sommerův syn Robert.

Sommer se v osmdesátých a na začátku devadesátých let minulého století věnoval trenérské profesi. V nejvyšší soutěži vedl Vítkovice, ale nejvýrazněji se zapsal v Opavě, kterou přivedl a trénoval v druhé lize a později stál několik let v čele klubu jako ředitel. Za jeho éry zažila Opava i nejúspěšnější období v první lize.

Termín Sommerova pohřbu ještě nebyl stanoven, podle dostupných informací se čeká na převoz těla zesnulého z Malty do České republiky.

Témata:  sport, fotbal, Opava, sommer, úmrtí, smrt

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud