5. března 2010 • 15:22

VIDEO: Zranil naráz tři soupeře, ale nefauloval

Autor:
Radost Wijnaldy a dalších hráčů Feyenoordu.
TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři v jednom! Existují zákeřní fotbalisté, kteří chytnou „blikanec“ a spíš než po míči jdou po nohách soupeře. Georginio Wijnaldum z Feyenoordu k nim nepatří, je to spíš hbitý technik. Přesto se mu v nizozemské lize proti Haagu povedl kousek, na který by byl hrdý lecjaký brousek. Najednou zranil tři soupeře. Nefauloval přitom ani jediného!Něco takového patří spíš do grotesek než do důležitého fotbalového zápasu. Georginio Wijnaldum se před několika dny šikovně prohnal směrem do šestnáctky týmu ADO den Haag, zdál se být nepolapitelný.

Jak fotbalista zranil tři soupeře najednou, aniž by fauloval:

360p 240p
Georginio Wijnaldum z Feyenoordu svou hbitostí zamotal hlavu soupeřům, kteří se sami zranili

Těsně před brankářem to bylo na posledních třech hráčích Haagu, aby troufalého nizozemského reprezentanta do 21 let zastavili.

Ztroskotali na něm však stejně jak spoluhráči chvíli před tím. Ba ne – vlastně dopadli ještě hůř. Mnohem hůř. V jediném okamžiku je Georginio Wijnaldum poslal k zemi, jako kdyby vládnul nějakou černou magií. Na trávníku se váleli pořádnou chvíli, pěkně vedle sebe.

Gól z toho nebyl, přesto tahle situace ze zápasu, který nakonec skončil remizou 2:2, oběhla televizními stanicemi po celém světě. A jen tak mimochodem – jednu z branek vítězů přece jen vstřelil Wijnaldum.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze