8. března 2010 • 11:13

VIDEO: Futsalistu při hře probodly parkety

Autor:
Zraněný brazilský futsalista
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
Kvitová zpátky v TOP 10! Tak rychle jsem návrat nečekala, září tenistka Kvitová zpátky v TOP 10! Tak rychle jsem návrat nečekala, září tenistka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neskutečná tragédie. Brazilský futsalista zemřel poté, co se do něj při obětavém skluzu zapíchnul kus nekvalitně položených parket. 23letý Robson Rocha Costa byl sice ještě na hřišti ošetřen lékaři, následně byl v nemocnici operován, přesto svým zraněním podlehl.Z toho jde opravdu strach. Mladý brazilský futsalista se o víkendu smrtelně zranil při situaci, na které zdánlivě nevypadalo vůbec nic nebezpečně. Robson Rocha Costa se prostě jen pustil do skluzu.

Tragédie brazilského futsalisty:

Měl však smůlu, napíchl se při tom na kus nekvalitně položené parkety, která mu přes stehno pronikla do břicha. I přes rychlou lékařskou pomoc svým zraněním druhý den ráno podlehnul. Brazilská policie se celou věc chystá řádně prošetřit.

Smutná událost úplně přerušila nejen turnaj, na který se sjela profesionální mužstva ze čtyř brazilských států, ale i oslavy 200 let od založení města Guarapuavy, v rámci kterých se sportovní akce konala.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze