VIDEO: Hop! Divocí fanoušci si házeli s reportérem | iSport.cz
6. srpna 2010 • 12:10

VIDEO: Hop! Divocí fanoušci si házeli s reportérem

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO: Jaké je nejhorší povolání na světě? Být televizním reportérem, když do vašeho města přijede fotbalový klub Crvena Zvezda Bělehrad. Před rokem se o tom přesvědčil Luboš Rosí z ČT, kterému srbští fandové olizovali v přímém vstupu ucho a dělali mu parohy. Ve čtvrtek měl podobný zážitek reportér slovenské televize JOJ, jemuž pro změnu brali brýle a nakonec si ho posadili na ramena.Reportér Richard Juriš už během své kariéry natočil spoustu živých televizních vstupů.

Na tenhle šot o chování fanoušků Crvené Zvezdy Bělehrad před duelem proti bratislavskému Slovanu však jen tak nezapomene.

Byla to opravdová zkouška jeho pohotovosti a odvahy.

Jak si fanoušci Bělehradu pohráli se slovenským reportérem:

Do zápasu chyběla hodina, když Juriše stojícího na stadionu přepnuli do živého vysílání. Chvíli byl klid. Jakmile ale začal popisovat atmosféru, už se k němu nahrnuli horkokrevní srbští příznivci. Obklopili ho, opírali se mu o rameno, zpívali do mikrofonu a vzali mu papíry s poznámkami.

Takhle řádili fanoušci CZ Bělehrad s reportérem slovenské televize před utkáním se Slovanem.Takhle řádili fanoušci CZ Bělehrad s reportérem slovenské televize před utkáním se Slovanem.Foto TV JOJ

Juriš s mírně nervózním úsměvem nepřestával povídat do kamery, v mírné strkanici téměř přišel o brýle. Za chvíli mu bylo ještě hůř – to se ho srbští hromotluci rozhodli vyzvednout na svá ramena.

Zbytek živého vstupu zvládl takhle z výšky, Srbové si s s ním začali pohazovat jak s míčem.

Bělehradští fanoušci si v Bratislavě podali i reportérku ČT:

„Pro mě to nebyl problém. Akorát mě při tom trochu zabolelo v mužských partiích,“ přiznal pro cas.sk chrabrý reportér.

Jak si s fanoušky Bělehradu poradil komentátor ČT Luboš Rosí:

Zvládl to. Podobně jako jeho český kolega Luboš Rosí před rokem, když se dostal do srovnatelné situace. Tehdy diváci Rosího obdivovali, jak dokázal zůstat tváři v tvář nezkrotným rošťákům z Bělehradu klidný. A to tenkrát působili o poznání nebezepečněji než tentokrát.

Rosí se svým srdnatým a profesionálním přístupem ve zmíněné situaci proslavil nejen v Česku, ale i v Srbsku. Tamní list Alo s ním dokonce udělal rozhovor.

Luboš Rosí to neměl jednoduché, Srbové mu nejdříve nasazovali parohy..
Luboš Rosí to neměl jednoduché, Srbové mu nejdříve nasazovali parohy..

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud