VIDEO: Jágr ukázal bicepsy. Kluci, svaly vypadají takhle! | iSport.cz
18. dubna 2012 • 11:57

VIDEO: Jágr ukázal bicepsy. Kluci, svaly vypadají takhle!

Autor: zej
Vstoupit do diskuse
2
Český útočník Jaromír Jágr na videu spoluhráče Scotta Hartnella ukázal vypracované bicepsy
TOP VIDEA
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaromír Jágr dokola tvrdí: „V kabině máme super partu, což jsem jinde nezažil!“ Další důkaz o pohodě ve Flyers? Zákulisní video, které na svůj tablet natočil útočník Scott Hartnell a umístil ho ve spolupráci s hráčskou asociací NHLPA na youtube. Fanoušci mohou vidět, jak maká Claude Giroux a komentuje to Jágr, vyhlášený šprýmař. Ale pak česká hvězda v legraci ukáže i svaly!„Hartsy, potřebuju sakra ve svých čtyřiceti letech cvičit?“ ptá se Jágr pobaveně svého spoluhráče z elitní formace, který všechno natáčel. A pak česká legenda názorně ukázala, jaké má „bicáky“ na levé ruce! Jasně, pomohla si při tom pravou rukou, aby efekt byl větší... Co přeci neudělat pro pobavení ostatních...

Video vzniklo během sezony v tréninkovém centru Flyers a fanouškům má názorně ukázat, jak mimo led makají hvězdy Philadelphie. Se speciálním závažím se představil Giroux, největší hvězda probíhajících bojů v prvním kole play off s Pittsburghem.

Když jeho cvik uviděl Jágr, okamžitě začal vtipkovat, že 24letý útočník se spíš připravuje na to, jak se bude radovat po gólu. A vyhecoval ho k uzavření sázky: Pokud nějaký zápas rozhodne Giroux v nastavení sedmého zápasu, tento oslavný taneček provede přímo na ledě!

„Super, teď na to máme důkaz,“ připomněl Jágr přítomnost Hartnella, jenž všechno pečlivě zaznamenával.

Video, které se teď objevilo na youtube, jen potvrzuje skvělou náladu u Flyers. Mužstvo se chystá na další zápas mimořádně vyhecované série s Pittsburghem, Jágr a spol. vedou 3:0 a o postupu mohou rozhodnout už v noci na zítřek před vlastními fanoušky v zaplněné hale Wells Fargo Center.

Vstoupit do diskuse
2
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud