30. dubna 2012 • 10:52

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

ROZSÁHLÁ FOTOGALERIE | Philadelphia Flyers dokázala využít výhody domácího hřiště a v prvním zápase druhého kola play off těsně porazila Ďábly z New Jersey. V zápase byli vidět čeští hráči. Jakub Voráček dvakrát asistoval (dokonce v prodloužení u vítězného gólu Brierea). Do statistik se zapsali i Eliáš se Sýkorou a Češi byli u čtyřech ze sedmi gólů zápasu.

První zápas nabídl krásnou hokejovou podívanou. New Jersey vstřelili první branku zápasu a svého soupeře doslova drtili. V desáté minutě první třetiny to bylo na střely 12:0 pro Devils.

Hra se postupem času vyrovnala a přibývaly i branky na každé straně. Zápas nakonec dospěl do prodloužení za stavu 3:3. V tom rozhodl hrdina večera Danny Briere, který vsítil dvě branky.

Oba góly mu připravil český útočník Jakub Voráček, který patřil k nejlepším mužům zápasu.

První utkání druhého kola Stanley Cupu si můžete připomenout v naší rozsáhlé fotogalerii.