7. prosince 2013 • 21:20

Rinaldo není Ronaldo. Na ledě byl 4 vteřiny a odseděl si 27 minut

Autor: mto
0
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 2:4. Letenští jsou o krok blíž k titulu, zářil Kuchta
SESTŘIH: Plzeň - Mladá Boleslav 3:0. Jasná záležitost, hosté se zvedli až v závěru

VIDEO | Zac Rinaldo je v zámoří známé jméno. A nejde o žádnou parodii na portugalského míčového kouzelníka, jde o hokejistu Philadelphie Flyers. A pěkně ostrého. A tahle ohnivá kulička předvedla v sobotním duelu proti Dallasu něco ze svého umění, stačily čtyři vteřiny na ledě a Rinaldo se nečistě vrhl na jednoho ze soupeřů. Okamžitě dohrál a na konto mu přibylo 27 trestných minut.

Antoine Roussel je ostrý hoch Dallasu, v počtu trestných minut mu náleží páté místo v lize (70) a v počtu rvaček se dělí o čtvrté místo (6). To jak na něj vletěl na začátku druhé minuty utkání Rinaldo ale ani on sám asi viditelně nečekal.

Forvard Flyers těžce kousal, jak energicky se po ledě jeho soupeř prohání, hned jak naskočil na led se na něj vrhl a nenechal ho reagovat. Roussel měl jediné štěstí, že se neférovému direktu vyhnul a pak už jen ležel na ledě a čekal, až se hněv hostujícího hokejisty přežene.

Rinaldo nakonec dostal deset minut za úder do hlavy, dalších deset za nakopnutí, pět minut za sražení a dvě za držení. To ujde, za 4 vteřiny na ledě...

Philadelphia Flyers

Domácí: 20:39. Seguin, 37:03. Seguin, 37:43. Seguin, 38:05. Ničuškin, 55:27. Eakin

Hosté: 18:51. Meszároš

Domácí: Ellis (Lehtonen) – Dillon, Goligoski, Oleksiak, Jo. Benn, Connauton, Gončar – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Chiasson, Eakin, Whitney – Peverley, Horcoff, Cole – Garbutt, Fiddler, Roussel

Hosté: Mason (41. Emery) – Coburn, Timonen, Grossman, Streit, Meszároš, L. Schenn – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, B. Schenn, Raffl – Downie, Couturier, Read – Rinaldo, Hall, Rosehill