7. listopadu 2008 • 15:19

Místo Přikryla jde do Žiliny Láníček

Autor:
Brankár Peter Přikryl
TOP VIDEA
11. den na ZOH: doping v curlingu (!), Ester coby inspirace a barevní fanoušci 11. den na ZOH: doping v curlingu (!), Ester coby inspirace a barevní fanoušci
To nejlepší ze vzpomínek na Nagano: Tanec v letadle a euforie byla víc než alkohol To nejlepší ze vzpomínek na Nagano: Tanec v letadle a euforie byla víc než alkohol
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český hokejový brankář Michal Láníček se stal novou posilou Žiliny. Do kádru desátého týmu slovenské extraligy přišel podle informací klubového webu společně s dalším gólmanem Slovákem Martinem Kučerou na měsíční zkoušku.Vedení klubu se tak snaží najít náhradu za jiného českého brankáře Petra Přikryla, s nímž před týdnem rozvázalo původně dvouletou smlouvu.

Láníček naposledy chytal za druholigovou Českou Lípu, v předchozích sezonách pak stejnou soutěž za Přerov, Řisuty a Benátky nad Jizerou. První ligu okusil minulý ročník v Šumperku a před svým odchodem do zámoří také v Liberci a v Berouně.

Před sezonou 2001/02 se nyní sedmadvacetiletý rodák z Benešova vydal za moře, ale do NHL se prosadit nedokázal, přestože si ho při vstupním draftu 1999 vybrala jako celkově 148. hráče Tampa Bay.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Hokej na ZOH 2018 >>
Klasická verze
Mobilní verze